telefony całodobowe:
 660 950 600
 22 499 46 64

Usługi pogrzebowe Warszawa

Kompleksowa obsługa Pogrzebów

Przedsiębiorstwo Terra Levis świadczy kompleksowe usługi związane z obsługą pogrzebów. Pomagamy przy załatwianiu wszelkiego rodzaju formalności w tym trudnym dla rodziny czasie. Zachowujemy wszelkie tradycje związane z polskimi obrzędami żałobnymi, a także pomagamy w organizacji obrządków innych wyznań.

Posiadamy szeroki wybór trumien i urn dopasowanych do Państwa oczekiwań oraz potrzeb.

Oferujemy możliwość transportu Ciała Osoby zmarłej i kwiatów, zarówno z sali pożegnań do Kościoła, jak i do miejsca pochówku. Przedsiębiorstwo Terra Levis oferuje możliwość transportu gości pogrzebowych specjalnym busem bądź autokarem.

Zależy nam, aby w tym trudnym okresie nie obciążać Państwa dodatkowymi problemami, dlatego oferujemy korzystne kredyty w ramach zasiłku ZUS. Pomagamy także w wyborze nowego miejsca pochówku na każdym cmentarzu.

Usługi Prosektoryjne

Posiadamy własną, nowoczesną i spełniającą wszelkie normy chłodnię do przechowywania ciała zmarłego. Dajemy Państwu gwarancję, że ciało bliskiej osoby będzie przechowywane bezpiecznie oraz z należytym szacunkiem. Nasi pracownicy są przeszkoleni, gwarantujemy kompleksowe przygotowanie ciała do pogrzebu również z uwzględnieniem zabiegu tanatopraksji

Najwyższej jakości komory chłodzące pozwalają nawet na długoterminowe przechowywanie ciała osoby zmarłej.

Transport gości pogrzebowych

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy możliwość wynajmu luksusowych autokarów oraz busów (marki EOS, Mercedes, Iveco) do przewozu uczestników uroczystości pogrzebowych. Autobus bądź mikrobus jest do Państwa dyspozycji przez cały okres trwania ceremonii. Zapewniamy możliwość zabrania uczestników pogrzebu z domu do Sali pożegnań, Kościoła czy na cmentarz, a następnie na umówione miejsce. Jesteśmy w stanie zagwarantować przejazd dowolnej liczby osób.

Całodobowe usługi pogrzebowe

Nasz telefon jest do Państwa dyspozycji o każdej porze. Dzięki temu umożliwiamy szybki transport Osoby zmarłej z domu do chłodni, a także pomoc specjalisty przy załatwieniu wszelkich formalności.

Transport zmarłych

Świadczymy pełen zakres usług związanych z transportem zmarłych na terenie kraju. Zapewniamy też transport kwiatów i wieńców pogrzebowych.

Do transportu używamy karawanów marki Mercedes. Wszystkie pojazdy spełniają rygorystyczne warunki Unii Europejskiej dotyczące przewozu osób zmarłych oraz certyfikaty jakościowe i higieniczne.

Kremacja Zwłok

Zakład Pogrzebowy Warszawa Terra Levis świadczy usługę kremacji zwłok. Kremacja polega na spopieleniu zwłok i umieszczeniu popiołów w urnie. Obrządek pogrzebowy niczym nie różni się od tradycyjnego pochówku. Istnieje możliwość pożegnania osoby zmarłej w kaplicy, na cmentarzu oraz naszej Sali Pożegnań.

Proces kremacji może odbywać się w obecności osób bliskich bądź w odosobnieniu. Zapewniamy pełen profesjonalizm podczas procesu kremacji, aby zmarły mógł odejść w należytej godności.

Posiadamy bogaty zestaw urn w różnych kolorach i motywach. Zapraszamy do naszej galerii na stronie bądź odwiedzenia jednej z naszych filii.