telefony całodobowe:
 660 950 600
 22 499 46 64

Koszty pogrzebu w Warszawie – CENNIK

Kompleksowa pomoc domu pogrzebowego

Śmierć osoby bliskiej to bardzo trudne doświadczenie, dlatego organizacja pogrzebu i dopełnienie wszystkich formalności może wydawać się bardzo ciężkim, stresującym zadaniem. Naszą misją jest wspieranie żałobników w tym smutnym momencie i przeprowadzenie ich przez cały proces organizacji pochówku w jak najbardziej łagodny sposób. Dokładamy wszelkich starań, żeby wszystkie procedury zostały przeprowadzone sprawnie i w poszanowaniu dla godności osoby zmarłej. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez całą dobę. W naszym domu pogrzebowym otrzymają Państwo kompleksową pomoc w organizacji ostatniego pożegnania – od usług prosektoryjnych, przez usługi transportowe, aż po wybór trumien i akcesoriów pogrzebowych. W naszym zakładzie pogrzebowym świadczymy również usługi związane z kremacją zwłok w Warszawie – cennik usług ustalany jest indywidualnie. Zapraszamy do jednej naszych filii gdzie przedstawimy Państwu naszą ofertę i pomożemy ustalić wszystkie szczegóły ostatniego pożegnania. Zadbamy o wszystko, tak by mogli Państwo spokojnie pożegnać się ukochaną osobą.

Koszty pogrzebu w Warszawie

Na ostateczną kwotę, którą trzeba zapłacić za pogrzeb, składa się wiele pomniejszych kosztów, takich jak koszt trumny, dekoracji, transportu czy kremacji zwłok – ceny różnią się w zależności od cmentarza na którym zostanie pochowana osoba zmarłą oraz od zakresu świadczonych usług. Koszty usługi  poznajecie Państwo przed pogrzebem. Za cały zakres świadczonych usług wystawiamy fakturę vat.  Gwarantujemy Państwu najbardziej konkurencyjną ofertę.

Co wchodzi w skład całkowitych kosztów usług świadczonych przez zakład pogrzebowy?

  • Koszt przechowania zwłok w chłodni oraz usług prosektoryjnych, w tym przygotowania ciała do pochówku.
  • Koszt kremacji, jeśli taka była ostatnia wola osoby zmarłej lub życzenie rodziny zajmującej się organizacją ostatniego pożegnania.
  • Koszt transportu ciała, w tym koszt transportu karawaną do sali pożegnań i do miejsca pochówku na cmentarzu.
  • Cena trumny – w zależności od wybranego modelu i materiału wykonania, a także dodatkowych elementów ozdobnych.
  • Cena urny – w przypadku kremacji zwłok.
  • Cena tablicy nagrobnej – w zależności od wariantu.
  • Koszt transportu gości pogrzebowych na cmentarz, do sali pożegnać, a takze do miejsca, w którym odbywa się konsolacja lub do domu.
  • Koszt dekoracji, takich jak kwiaty żywe lub sztuczne. W Terra Levis posiadamy własną kwiaciarnię, dlatego możemy zagwarantować Państwu najpiękniejsze wiązanki – także ze świeżych kwiatów.
  • Koszt ceremonii w Kościele
  • Koszt opłat kancelaryjnych na cmentarzu

Koszty pogrzebu z kremacją w Warszawie

Pogrzeb z kremacją to coraz popularniejsza usługa – coraz więcej osób decyduje się na spopielenie ciała zamiast klasycznego pochówku w tradycyjnej trumnie. Kremacja zwłok to jednak dodatkowy koszt, z jakim muszą liczyć się żałobnicy organizujący pogrzeb. Gwarantujemy   Państwu bardzo konkurencyjną cenę kremacji, trumny kremacyjnej oraz urny. Szeroki wybór akcesoriów pogrzebowych, w tym urn, pozwala nie tylko na wybór akcesoriów zgodnie z gustem, lecz także w ramach ustalonego budżetu. Oferujemy między innymi urny metalowe, granitowe, szklane, porcelanowe oraz drewniane. W naszym katalogu znajdą Państwo wiele modeli, kolorów i materiałów, mają Państwo również możliwość personalizacji swojego zamówienia zgodnie z potrzebami lub gustem. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub na spotkanie w jednym z naszych punktów pogrzebowych w Warszawie. Pomożemy Państwu przejść przez ten trudny czas i pochować bliską osobę z należytym szacunkiem.