telefony całodobowe:
 660 950 600
 22 499 46 64

Dom pogrzebowy Bielany

Dom pogrzebowy Bielany

Zakład pogrzebowy Terra Levis – profesjonalne usługi pogrzebowe dla Twojej Rodziny

Jesteśmy doświadczoną firmą, specjalizującą się w świadczeniu kompleksowych usług pogrzebowych. Nasze dwudziestoletnie doświadczenie pozwala nam zapewnić najwyższą jakość oraz szacunek, który należy się osobie Zmarłej i jej Rodzinie. Nasz zakład pogrzebowy Terra Levis to gwarancja rzetelności i profesjonalizmu w organizacji pogrzebu.

W trudnych chwilach stajemy u boku Rodzin, oferując pełen zakres usług pogrzebowych. Niezależnie od obrządku wyznaniowego, zadbamy o godne pożegnanie bliskiej osoby. Nasza firma posiada własną salę pożegnań, w której Rodzina może w spokoju oddać hołd zmarłemu. Ponadto, zapewniamy całodobowy przewóz Zmarłych do naszej nowoczesnej chłodni, gdzie ciało będzie bezpiecznie przechowywane.

Oferujemy także pomoc w załatwieniu wszelkich formalności pogrzebowych na cmentarzach. Nasi specjaliści służą wsparciem i doradztwem w wyborze miejsca pochówku na każdym cmentarzu. W naszej ofercie znajdują się również kremacje, a także szeroki wybór urn, trumien, wieńców i wiązanek.

Dla Rodzin, które znalazły się w trudnej sytuacji, kredytujemy pogrzeby w ramach zasiłku ZUS. Jesteśmy również dostępni pod naszym całodobowym numerem telefonu 22 499 46 64 oraz 660 950 600, gdzie nasi specjaliści służą pomocą i udzielają odpowiedzi na pytania.

Naszą misją jest wszechstronna pomoc w obliczu śmierci osoby bliskiej. Razem zmierzymy się z tą trudną sytuacją, zapewniając bezstresowe załatwienie wszystkich formalności. Przykładamy ogromną wagę do godności i szacunku, dlatego budujemy nasz wizerunek na zdobytych doświadczeniu i umiejętnościach.

Zapraszamy serdecznie do naszych punktów, m.in. na Cmentarz Północny – Bielany, Cmentarz Bródnowski – Bródno, Cmentarz Cywilne Powązki oraz na Ochotę. Jesteśmy przy Tobie w tej trudnej chwili. Zakład pogrzebowy Terra Levis – Twoje wsparcie w najtrudniejszych momentach życia.

Dom pogrzebowy Bielany

2023-06-13-13-11