telefony całodobowe:
 660 950 600
 22 499 46 64

Dom pogrzebowy Cmentarz Północny Warszawa

Dom pogrzebowy Cmentarz Północny Warszawa

Zakład Pogrzebowy Terra Levis – Kompleksowa Obsługa Pogrzebów w Warszawie

Kompleksowe Usługi Pogrzebowe

Zakład Pogrzebowy Terra Levis z Warszawy oferuje pełną obsługę pogrzebów, dbając o wszystkie formalności w tym trudnym czasie. Nasze usługi obejmują organizację ceremonii zgodnie z polskimi tradycjami żałobnymi oraz obrządkami różnych wyznań.

Szeroki Wybór Trumien i Urn

Oferujemy bogaty wybór trumien i urn, dostosowanych do indywidualnych potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

Transport Zmarłych i Kwiatów

Zapewniamy transport ciała zmarłego i kwiatów z sali pożegnań do kościoła oraz na miejsce pochówku. Oferujemy także transport gości pogrzebowych luksusowymi busami i autokarami.

Korzystne Kredyty w Ramach Zasiłku ZUS

Aby zminimalizować dodatkowe obciążenia w tym trudnym okresie, oferujemy możliwość korzystania z kredytów w ramach zasiłku ZUS. Pomagamy również w wyborze nowego miejsca pochówku na każdym cmentarzu.

Usługi Prosektoryjne

Posiadamy nowoczesną chłodnię do przechowywania ciał zmarłych, zapewniając bezpieczeństwo i szacunek. Nasi przeszkoleni pracownicy kompleksowo przygotowują ciało do pogrzebu, w tym zabiegi tanatopraksji. Nasze chłodnie umożliwiają długoterminowe przechowywanie ciała.

Transport Gości Pogrzebowych

Oferujemy wynajem luksusowych autokarów i busów (marki EOS, Mercedes, Iveco) do przewozu uczestników uroczystości pogrzebowych. Pojazdy są do Państwa dyspozycji przez cały czas trwania ceremonii, zapewniając transport z domu do sali pożegnań, kościoła czy cmentarza, a następnie na umówione miejsce.

Całodobowe Usługi Pogrzebowe

Jesteśmy dostępni przez całą dobę, umożliwiając szybki transport zmarłego z domu do chłodni oraz pomoc przy załatwieniu wszelkich formalności.

Dom pogrzebowy Cmentarz Północny Warszawa

Świadczymy pełen zakres usług transportu zmarłych na terenie całego kraju, w tym przewóz kwiatów i wieńców pogrzebowych. Nasze karawany marki Mercedes spełniają rygorystyczne standardy Unii Europejskiej dotyczące przewozu osób zmarłych oraz posiadają odpowiednie certyfikaty jakościowe i higieniczne.

Kremacja Zwłok

Zakład Pogrzebowy Terra Levis oferuje usługę kremacji zwłok, polegającą na spopieleniu ciała i umieszczeniu popiołów w urnie. Ceremonia kremacji może odbywać się z udziałem rodziny lub w odosobnieniu, zapewniając pełen profesjonalizm i godność.

Dom pogrzebowy Cmentarz Północny Warszawa

Reklama:
Wycinka drzew Nowy Lubosz