telefony całodobowe:
 660 950 600
 22 499 46 64

Dom pogrzebowy Praga-Południe

Dom pogrzebowy Praga-Południe

Przedstawiamy Państwu firmę Terra Levis – zaufany zakład pogrzebowy z ponad dwudziestoletnim stażem w branży. Jako specjaliści, gwarantujemy najwyższą jakość świadczonych usług pogrzebowych, podchodząc do naszych obowiązków z najwyższym szacunkiem i godnością, które są tak ważne dla bliskich zmarłej osoby.

Zakład pogrzebowy Terra Levis to gwarancja profesjonalnej organizacji pogrzebu. Nasza firma, kierując się wieloletnim doświadczeniem, pomaga rodzinom w trudnym czasie, oferując wsparcie przy załatwianiu wszystkich formalności.

Przygotowujemy pogrzeby różnych obrządków wyznaniowych, oferujemy kredytowanie pogrzebów, a także wspieramy w wyborze miejsca pochówku. Zapewniamy całodobowy przewóz zmarłych do naszej nowoczesnej chłodni, gdzie ciało bliskiej osoby jest bezpiecznie i godnie przechowywane.

Posiadamy również własny dom pogrzebowy, gdzie znajduje się nasza sala pożegnań. To intymne miejsce, w którym rodzina może pożegnać swojego bliskiego. W naszym domu pogrzebowym możemy także zorganizować kremację. Nasz szeroki asortyment urn, trumien, wieńców i wiązanek pozwoli na indywidualny wybór.

Nasze usługi pogrzebowe są dostępne 24/7. W każdej chwili mogą Państwo skontaktować się z nami pod numerami 22 499 46 64 oraz 660 950 600, aby zorganizować transport zmarłej osoby lub porozmawiać ze specjalistą na temat formalności.

Firma Terra Levis to nie tylko organizacja pogrzebu. To wszechstronna pomoc i wsparcie w obliczu straconego bliskiego. Pamiętaj – jesteśmy przy Tobie w tej trudnej chwili.

Dom pogrzebowy Praga-Południe

2023-06-12-13-39