telefony całodobowe:
 660 950 600
 22 499 46 64

Dom pogrzebowy Rembertów

Dom pogrzebowy Rembertów

Firma Terra Levis to Twoje wsparcie w trudnych chwilach. Jako doświadczony zakład pogrzebowy z dwudziestoma latami praktyki, naszym nadrzędnym celem jest zapewnienie najwyższej jakości usług pogrzebowych, z szacunkiem i godnością dla zmarłego i jego rodziny. To, co nas wyróżnia, to nasza niezachwiana etyka pracy, zbudowana na solidnym doświadczeniu i profesjonalizmie.

Kiedy nadejdzie ta smutna chwila, jesteśmy do dyspozycji na naszych liniach telefonicznych 22 499 46 64 i 660 950 600, służąc pomocą 24 godziny na dobę. Zapewniamy transport zmarłego z domu, szpitala czy domu opieki oraz profesjonalną pomoc w załatwieniu formalności.

Nasz dom pogrzebowy oferuje kompleksowe usługi pogrzebowe. Bez względu na obrządek wyznaniowy, jesteśmy przygotowani do organizacji pogrzebu z należytym szacunkiem. Pomagamy również w załatwieniu formalności na cmentarzu, doradzamy w wyborze miejsca pochówku i zapewniamy transport do chłodni. Nasza sala pożegnań jest miejscem, gdzie rodzina może pożegnać się z bliską osobą w spokoju i ciszy.

Oprócz organizacji pogrzebu, świadczymy pomoc przy uzyskaniu zasiłku ZUS. Oferujemy bogaty wybór urn, trumien i aranżacji kwiatowych. Prowadzimy również kremacje. Nasza nowoczesna chłodnia gwarantuje godne i bezpieczne przechowywanie ciał zmarłych.

Naszym celem jest oferować wsparcie i pomoc na każdym kroku, kiedy stajesz w obliczu utraty bliskiej osoby. Pamiętaj, że jesteśmy z Tobą w tych najtrudniejszych chwilach.

Serdecznie zapraszamy do naszych filii na Cmentarzu Północnym w Bielanach, Cmentarzu Bródnowskim na Bródnie, Cmentarzu Cywilnym na Powązkach i na Ochocie. W tych smutnych momentach, jesteśmy tutaj dla Ciebie.

Dom pogrzebowy Rembertów

2023-07-13-13-49