telefony całodobowe:
 660 950 600
 22 499 46 64

Dom pogrzebowy Warszawa Wola

Dom pogrzebowy Warszawa Wola

Zapraszamy do zakładu pogrzebowego Terra Levis, gdzie z szacunkiem i godnością odprowadzamy najbliższych na ich ostatnią drogę. Z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży pogrzebowej, oferujemy Państwu najwyższą jakość usług pogrzebowych. Na każdym kroku, od organizacji pogrzebu po końcowe pożegnanie, jesteśmy obok Was, dbając o spokój i godność tych trudnych chwil.

Cenimy rzetelność, na której budujemy wizerunek naszego domu pogrzebowego. Wykorzystując zdobyte doświadczenie, pomagamy w zrozumieniu i załatwieniu wszelkich formalności. Zawsze służymy pomocą, aby ten bolesny czas był dla Was jak najmniej stresujący.

Dostępni jesteśmy 24/7 pod numerami 22 499 46 64 i 660 950 600. Z naszą pomocą możecie zlecić transport osoby zmarłej z domu, szpitala czy domu opieki. Nasi specjaliści są również do Waszej dyspozycji, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania.

Nasz zakład pogrzebowy świadczy pełny zakres usług pogrzebowych. Organizujemy pogrzeby różnych obrządków wyznaniowych, pomagamy w załatwieniu formalności, zapewniamy przewóz zmarłych oraz dysponujemy własną, nowoczesną chłodnią. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór urn, trumien, wieńców i wiązanek.

Zapewniamy również prywatność w naszej sali pożegnań, gdzie w spokoju i zadumie możecie pożegnać bliską osobę. Nasza misja to wszechstronna pomoc wszystkim, którzy stoją w obliczu straty. Jesteśmy tu dla Was w tych trudnych chwilach.

Zapraszamy do naszych punktów na Cmentarzu Północnym – Bielany, Cmentarzu Bródnowskim – Bródno, Cmentarzu Cywilne Powązki oraz w dzielnicy Ochota. Dom pogrzebowy Terra Levis – z nami nie jesteście sami w tych najtrudniejszych chwilach.

Dom pogrzebowy Warszawa Wola

2023-06-20-11-52