telefony całodobowe:
 660 950 600
 22 499 46 64

Dom pogrzebowy Wilanów

Dom pogrzebowy Wilanów

Zakład pogrzebowy Terra Levis – to więcej niż usługi pogrzebowe. To bezcenna pomoc, wsparcie i troska w jednym z najtrudniejszych momentów życia. Od ponad dwóch dekad stajemy u boku Rodzin w obliczu żałoby, oferując profesjonalną organizację pogrzebu.

Nasz dom pogrzebowy, z szacunkiem i godnością, dba o detale i jakość świadczonych usług pogrzebowych. Połączenie doświadczenia, umiejętności i empatii pozwala nam skutecznie wspierać Rodziny w tym wyjątkowo trudnym czasie. Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z pożegnaniem bliskiej osoby, dlatego nasi eksperci są dostępni przez całą dobę pod numerami: 22 499 46 64 i 660 950 600.

W naszym zakładzie pogrzebowym oferujemy pełen zakres usług – od organizacji ceremonii pogrzebowych różnych obrządków wyznaniowych, poprzez kredytowanie pogrzebów w ramach zasiłku ZUS, po pomoc w załatwieniu formalności na cmentarzach. Nasza sala pożegnań stworzy intymną atmosferę dla Rodziny, by mogła godnie pożegnać swojego bliskiego.

Organizacja pogrzebu to nie tylko formalności, ale także wybór miejsca na cmentarzu, przewóz Zmarłych do chłodni, a nawet kremacje. Dysponujemy szeroką gamą urn, trumien, wieńców i wiązanek. Nasza nowoczesna chłodnia gwarantuje godne i bezpieczne przechowywanie Ciała osoby zmarłej.

Nasz dom pogrzebowy jest dla Państwa otwarty na Cmentarzu Północnym – Bielany, Cmentarzu Bródnowskim – Bródno, Cmentarzu Cywilnym Powązki oraz na Ochocie.

Pamiętaj – jesteśmy przy Tobie w tej trudnej chwili. Naszą misją jest wszechstronna pomoc wszystkim, którzy stanęli w obliczu śmierci osoby bliskiej. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Dom pogrzebowy Wilanów

2023-06-28-13-32