telefony całodobowe:
 660 950 600
 22 499 46 64

Usługi pogrzebowe Warszawa Wola

Usługi pogrzebowe Warszawa Wola

Co wchodzi w skład usługi pogrzebowej?

Organizacja ostatniego pożegnania to zadanie, które wymaga zarówno delikatności, jak i odpowiedzialności. W Terra Levis Zakładzie Pogrzebowym w Warszawie rozumiemy, że w tych trudnych chwilach potrzebujecie Państwo klarownych informacji na temat kosztów i zakresu usług pogrzebowych. W tym artykule przybliżamy, jakie elementy wchodzą w skład usługi pogrzebowej i jakie są związane z nią koszty.

Przygotowanie Zmarłego

Usługi pogrzebowe zaczynają się od przygotowania zmarłego. W ramach tej usługi zakres może obejmować umycie i ubranie zmarłego oraz umieszczenie go w trumnie. Nasze doświadczone i empatyczne personel zadba o każdy detal, z szacunkiem dla zmarłego oraz dla Waszych uczuć.

Zakup i Przygotowanie Trumny

Trumna jest jednym z głównych elementów usługi pogrzebowej. Koszt zależy od rodzaju i jakości wybranej trumny. Nasze usługi obejmują doradztwo w wyborze trumny, a także jej odpowiednie przygotowanie, aby spełnić wszelkie wymogi sanitarno-higieniczne.

Organizacja Uroczystości Pogrzebowej

Terra Levis Zakład Pogrzebowy oferuje kompleksową organizację uroczystości pogrzebowych różnych obrządków i wyznań. W ramach tej usługi zajmujemy się wynajmem sali pożegnań, zapewniamy kwiaty, Dbamy także o wszelkie niezbędne formalności związane z uroczystością.

Zarządzanie Formalnościami

Proces pogrzebu obejmuje wiele formalności, włączając w to zgłoszenie zgonu w urzędzie stanu cywilnego, uzyskanie aktu zgonu oraz organizację transportu zmarłego do miejsca pochówku. Nasz zespół zajmuje się tymi kwestiami, pozostawiając Państwu czas na przeżywanie żalu i wspomnienia.

Pomoc w Uzyskaniu Zasiłku ZUS

Terra Levis Zakład Pogrzebowy oferuje również wsparcie w uzyskaniu zasiłku ZUS, co może być znaczącym wsparciem finansowym w tym trudnym okresie.

Rozważając koszty usług pogrzebowych, warto zauważyć, że są one zależne od wybranych opcji i preferencji rodziny oraz rodzaju ceremonii. W Terra Levis Zakładzie Pogrzebowym w Warszawie cenimy Wasze indywidualne potrzeby i staramy się dostosować nasze usługi do Waszych oczekiwań. Naszym celem jest uczynić ten czas jak najbardziej łagodnym i spokojnym, pomagając Wam pożegnać Waszego bliskiego w sposób godny i pełen szacunku.

Usługi pogrzebowe Warszawa Wola

Reklama:
Fotowoltaika Biała Podlaska Dofinansowanie