telefony całodobowe:
 660 950 600
 22 499 46 64

Zakład pogrzebowy Warszawa Mokotów

Zakład pogrzebowy Warszawa Mokotów

Zakład pogrzebowy Terra Levis Mazowieckie Przedsiębiorstwo Usług Pogrzebowych to firma z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w świadczeniu usług pogrzebowych. Naszą misją jest wszechstronna pomoc wszystkim, którzy stanęli w obliczu śmierci osoby bliskiej. Dbamy o jak najlepszą jakość świadczonych usług, jednocześnie podchodząc do wykonywanych obowiązków z należytym szacunkiem i godnością, jakie należą się osobie Zmarłej oraz Rodzinie.

Oferujemy pełen zakres usług pogrzebowych. Mianowicie organizację pogrzebów różnych obrządków wyznaniowych, kredytowanie pogrzebów w ramach zasiłku ZUS, pomoc w załatwieniu wszelkich formalności pogrzebowych na cmentarzach, wybór miejsca na każdym cmentarzu, całodobowy przewóz Zmarłych do chłodni oraz organizację kremacji.

Posiadamy własną salę pożegnań, gdzie rodzina w spokoju i zadumie może pożegnać bliską osobę. Dysponujemy również duży wybór urn, trumien, wieńców i wiązanek. Nasza firma posiada własną, nowoczesną chłodnię. Gwarantujemy, że Ciało osoby zmarłej będzie bezpiecznie i godnie przechowywane.

Rodzinom, które znalazły się w bolesnej sytuacji, staramy się pomóc w jak najbardziej bezstresowy sposób w załatwieniu wszelkich formalności. Całodobowe numery telefonów 22 499 46 64 oraz 660 950 600 są do Państwa dyspozycji o każdej porze. Umożliwiają one zlecenie eksportacji osoby zmarłej z domu, szpitala, domu opieki a także kontakt ze specjalistą w sprawie załatwienia wszelkich formalności lub odpowiedzi na pytania.

Zapraszamy do naszych punktów na cmentarzach Północnym, Bródnowskim, Cywilnym Powązkach oraz w Ochocie. Nasza firma to godny zaufania dom pogrzebowy. Zawsze służymy pomocą w trudnych chwilach. Pamiętaj – jesteśmy przy Tobie w tym trudnym momencie. Skorzystaj z naszych usług pogrzebowych, aby zapewnić swoim bliskim godny pochówek i godne pożegnanie.

Zakład pogrzebowy Warszawa Mokotów

2023-04-25-18-45