telefony całodobowe:
 660 950 600
 22 499 46 64

Zakład pogrzebowy Warszawa Praga-Południe

Zakład pogrzebowy Warszawa Praga-Południe

Zakład Pogrzebowy Terra Levis to firma z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w świadczeniu usług pogrzebowych. Jesteśmy firmą, która dba o jak najlepszą jakość świadczonych usług, z pełnym szacunkiem i godnością, jaką należy się osobie zmarłej i Rodzinie. Nasz wizerunek opiera się na rzetelnym wykonywaniu usług pogrzebowych, dzięki zdobytemu doświadczeniu i umiejętnościom. Naszym priorytetem jest pomoc rodzinom w bezstresowym załatwieniu wszelkich formalności związanych z pogrzebem.

Oferujemy pełen zakres usług pogrzebowych, w tym organizację pogrzebów różnych obrządków wyznaniowych, kredytowanie pogrzebów w ramach zasiłku ZUS, pomoc w załatwieniu wszelkich formalności pogrzebowych na cmentarzach, wybór miejsca na każdym cmentarzu, całodobowy przewóz zmarłych do chłodni, własną salę pożegnań, organizację kremacji, duży wybór urn, trumien, wieńców i wiązanek oraz własną, nowoczesną chłodnię. Gwarantujemy, że ciało osoby zmarłej będzie bezpiecznie i godnie przechowywane.

Nasza misja to wszechstronna pomoc każdemu, kto stanął w obliczu śmierci osoby bliskiej. Pomagamy zmierzyć się z tą trudną sytuacją, oferując profesjonalną obsługę i wsparcie. Nasze całodobowe numery telefonów 22 499 46 64 oraz 660 950 600 są do Państwa dyspozycji o każdej porze. Umożliwiają one zlecenie eksportacji osoby zmarłej z domu, szpitala, domu opieki.

Zapraszamy do naszych punktów na Cmentarzu Północnym – Bielany, Cmentarzu Bródnowskim – Bródno, Cmentarzu Cywilnym Powązki oraz na Ochocie. Nasza firma to gwarancja profesjonalizmu, zrozumienia i godności w najtrudniejszych chwilach. Pamiętaj – jesteśmy przy Tobie w tej trudnej chwili. Skontaktuj się z nami i pozwól nam pomóc w organizacji pogrzebu Twojej bliskiej osoby.

Zakład pogrzebowy Warszawa Praga-Południe

2023-04-28-17-15