telefony całodobowe:
 660 950 600
 22 499 46 64

Zakład pogrzebowy Wawer

Zakład pogrzebowy Wawer

Zakład Pogrzebowy Terra Levis – Twój dom pogrzebowy z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w świadczeniu usług pogrzebowych. Nasza firma dba o jak najlepszą jakość świadczonych usług, zachowując niezwykły szacunek i godność, które należą się osobie Zmarłej oraz jej Rodzinie. Dzięki zdobytym umiejętnościom i rzetelnemu podejściu, budujemy solidny wizerunek naszej firmy.

W tak trudnych chwilach, oferujemy pomoc i bezstresowe załatwienie wszelkich formalności. Nasze całodobowe numery telefonów 22 499 46 64 oraz 660 950 600 są do Państwa dyspozycji o każdej porze, umożliwiając zlecenie eksportacji osoby zmarłej z domu, szpitala, domu opieki. Dodatkowo, nasi specjaliści są dostępni, aby odpowiedzieć na pytania i pomóc w załatwieniu wszelkich formalności.

Oferujemy pełen zakres usług pogrzebowych, takich jak organizacja pogrzebów różnych obrządków wyznaniowych. Ponadto, zapewniamy kredytowanie pogrzebów w ramach zasiłku ZUS oraz pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności na cmentarzach. Nasze doświadczenie pozwala nam doradzić przy wyborze miejsca pochówku na każdym cmentarzu.

Dysponujemy własną salą pożegnań, która umożliwia Rodzinie spokojne i zadumane pożegnanie bliskiej osoby. Nasza firma organizuje również kremacje, a nasz duży wybór urn, trumien, wieńców i wiązanek daje możliwość wybrania odpowiedniego upamiętnienia dla zmarłego. Dodatkowo, zapewniamy bezpieczne i godne przechowywanie Ciała osoby zmarłej w naszej nowoczesnej chłodni.

Nasza misja to wszechstronna pomoc wszystkim, którzy stanęli w obliczu śmierci osoby bliskiej. W tej trudnej chwili, możesz liczyć na naszą obecność i wsparcie. Jesteśmy przy Tobie, by pomóc Ci zmierzyć się z tą trudną sytuacją.

Zapraszamy do naszych punktów na Cmentarzu Północnym – Bielany, Cmentarzu Bródnowskim – Bródno, Cmentarzu Cywilnym Powązki oraz w Ochocie. Daj nam szansę, abyśmy mogli Ci pomóc i zadbać o godne pożegnanie Twojego bliskiego. Zakład Pogrzebowy Terra Levis – z nami możesz liczyć na profesjonalizm i wsparcie w trudnych chwilach.

Zakład pogrzebowy Wawer

2023-05-18-09-56