telefony całodobowe:
 660 950 600
 22 499 46 64

Zakład pogrzebowy Żoliborz

Zakład pogrzebowy Żoliborz

Zakład Pogrzebowy Terra Levis – profesjonalne usługi pogrzebowe dla Ciebie

Potrzebujesz wsparcia i profesjonalnej pomocy w organizacji pogrzebu bliskiej osoby? Jesteśmy tutaj, by Ci pomóc. Zakład Pogrzebowy Terra Levis to firma z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w świadczeniu kompleksowych usług pogrzebowych. Nasza reputacja opiera się na rzetelnym podejściu i najwyższej jakości świadczonych usług. Pragniemy zapewnić Tobie i Twojej Rodzinie godne pożegnanie oraz bezstresowe załatwienie wszelkich formalności.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi. Nasz dom pogrzebowy oferuje szeroki zakres usług, aby sprostać Twoim indywidualnym potrzebom.

Organizujemy pogrzeby różnych obrządków wyznaniowych, dbając o zachowanie ich specyfiki i tradycji. Kredytujemy pogrzeby w ramach zasiłku ZUS, ułatwiając tym samym ich finansowe załatwienie. Nasz zespół pomoże Ci w załatwieniu wszelkich formalności pogrzebowych na cmentarzach oraz w wyborze odpowiedniego miejsca na każdym z nich. Zapewniamy całodobowy przewóz Zmarłych do naszej nowoczesnej chłodni, gdzie ciało będzie bezpiecznie przechowywane.

Nasza sala pożegnań to miejsce, gdzie Ty i Twoja Rodzina możecie w spokoju i zadumie pożegnać bliską osobę. Dysponujemy również bogatym wyborem urn, trumien, wieńców i wiązanek, byście mogli wyrazić swoje uczucia w najodpowiedniejszy sposób. Jeżeli preferujesz kremację, zorganizujemy ją zgodnie z Twoimi życzeniami.

Nie musisz stawać samotnie w obliczu tej trudnej sytuacji. Nasza misja to wszechstronna pomoc dla wszystkich, którzy stracili bliską osobę. Nasi specjaliści służą swoją wiedzą i doświadczeniem, byście mogli zmierzyć się z tym wyzwaniem. Nasze całodobowe numery telefonów 22 499 46 64 oraz 660 950 600 są do Twojej dyspozycji o każdej porze, byś mógł skonsultować się z naszymi ekspertami i zlecić eksportację osoby zmarłej z dowolnego miejsca.

Zapraszamy Cię również do naszych punktów na Cmentarzu Północnym – Bielany, Cmentarzu Bródnowskim – Bródno, Cmentarzu Cywilnym Powązki oraz na Ochotę. Jesteśmy tam, by Cię wesprzeć w tej trudnej chwili.

Zakład pogrzebowy Żoliborz

2023-05-23-11-49