telefony całodobowe:
 660 950 600
 22 499 46 64

Cmentarz powązkowski cywilny

Cmentarz powązkowski cywilny

Jeśli szukasz godnej zaufania firmy, która pomoże Ci w organizacji pogrzebu bliskiej osoby. Terra Levis Mazowieckie Przedsiębiorstwo Usług Pogrzebowych jest dla Ciebie idealnym wyborem. Jesteśmy doświadczonym i rzetelnym zakładem pogrzebowym. Od ponad dwudziestu lat świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe na terenie całej Warszawy.

Pogrzeb ZUS formalności

Nasza firma dba o jak najlepszą jakość świadczonych usług. Jednocześnie podchodzimy do wykonywanych obowiązków z należytym szacunkiem i godnością należącą się osobie Zmarłej oraz Rodzinie. Nasze usługi pogrzebowe obejmują organizację pogrzebu różnych obrządków wyznaniowych. Także kredytowanie pogrzebów w ramach zasiłku ZUS. Pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności pogrzebowych na cmentarzach oraz w wyborze miejsca na każdym cmentarzu.

Jesteśmy dla Ciebie dostępni przez całą dobę pod numerami telefonów 22 499 46 64 oraz 660 950 600. Umożliwia to zlecenie eksportacji osoby zmarłej z domu, szpitala, domu opieki, a także kontakt ze specjalistą w sprawie załatwienia wszelkich formalności lub odpowiedzi na pytania.

Sala pożegnań

Posiadamy własną salę pożegnań, gdzie rodzina w spokoju i zadumie może pożegnać bliską osobę oraz duży wybór urn, trumien, wieńców i wiązanek. Dysponujemy także własną, nowoczesną chłodnią, gwarantując, że ciało osoby zmarłej będzie bezpiecznie i godnie przechowywane.

Naszą misją jest wszechstronna pomoc wszystkim, którzy stanęli w obliczu śmierci osoby bliskiej. Chcemy pomóc Ci zmierzyć się z tą trudną sytuacją. Zapraszamy do naszych punktów. Na Cmentarzu Północnym – Bielany, Cmentarzu Bródnowskim – Bródno, Cmentarzu Cywilnym Powązki oraz w Ochocie. Jesteśmy przy Tobie w tej trudnej chwili. Skontaktuj się z nami i pozwól nam pomóc Ci w załatwieniu formalności oraz organizacji pogrzebu, który będzie dla Ciebie godny i piękny.

Cmentarz powązkowski cywilny

Sprzedaż mieszkań pośrednictwo