telefony całodobowe:
 660 950 600
 22 499 46 64

Zakład pogrzebowy Warszawa cennik

Zakład pogrzebowy Warszawa cennik

Szukasz profesjonalnego i godnego zaufania zakładu pogrzebowego? Terra Levis Mazowieckie Przedsiębiorstwo Usług Pogrzebowych to firma z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w organizacji i świadczeniu usług pogrzebowych.

Pogrzeb formalności – ZUS

Nasz dom pogrzebowy oferuje pełen zakres usług, który obejmuje organizację pogrzebu różnych obrządków wyznaniowych, kredytowanie pogrzebów w ramach zasiłku ZUS, pomoc w załatwieniu wszelkich formalności pogrzebowych na cmentarzach, wybór miejsca na każdym cmentarzu, a także całodobowy przewóz zmarłych do chłodni.

Posiadamy własną, nowoczesną chłodnię, gwarantując bezpieczne i godne przechowywanie ciała osoby zmarłej. Oferujemy także naszą salę pożegnań, gdzie rodzina w spokoju i zadumie może pożegnać bliską osobę oraz duży wybór urn, trumien, wieńców i wiązanek.

Organizacja pogrzebu

Nasza misja to wszechstronna pomoc wszystkim, którzy stanęli w obliczu śmierci osoby bliskiej. Jesteśmy tutaj, by pomóc Ci zmierzyć się z tą trudną sytuacją w jak najbardziej bezstresowy sposób. Dbamy o jak najlepszą jakość świadczonych usług, jednocześnie podchodząc do wykonywanych obowiązków z należytym szacunkiem i godnością należącą się osobie zmarłej oraz rodzinie.

Zapewniamy kompleksową obsługę pogrzebu, w tym organizację kremacji oraz pomoc w wyborze miejsca na każdym cmentarzu. Nasza firma ma na celu pomóc Ci w załatwieniu wszelkich formalności, w tym kredytowaniu pogrzebu w ramach zasiłku ZUS.

Nie czekaj, skontaktuj się z nami już teraz! Całodobowe numery telefonów 22 499 46 64 oraz 660 950 600 są do Państwa dyspozycji o każdej porze. Zapraszamy do naszych punktów na cmentarzach: Północny – Bielany, Bródnowski – Bródno, Cywilne Powązki oraz Ochota. Terra Levis Mazowieckie Przedsiębiorstwo Usług Pogrzebowych – jesteśmy przy Tobie w tej trudnej chwili.

Zakład pogrzebowy Warszawa cennik

Pośrednik nieruchomości