telefony całodobowe:
 660 950 600
 22 499 46 64

Sala pożegnań Warszawa

Sala pożegnań Warszawa

Jeśli szukasz profesjonalnego i godnego zaufania zakładu pogrzebowego, Terra Levis Mazowieckie Przedsiębiorstwo Usług Pogrzebowych to firma, na którą możesz liczyć. Z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w świadczeniu usług pogrzebowych, zawsze traktujemy naszych Klientów z szacunkiem i godnością, jakie należą się osobie Zmarłej oraz Rodzinie.

Pogrzeb a zasiłek ZUS

Nasza oferta obejmuje pełen zakres usług pogrzebowych, w tym organizację pogrzebów różnych obrządków wyznaniowych, kredytowanie pogrzebów w ramach zasiłku ZUS, pomoc w załatwieniu wszelkich formalności na cmentarzach oraz w wyborze miejsca na każdym z nich. Zapewniamy również całodobowy przewóz Zmarłych do chłodni oraz dysponujemy własną, nowoczesną chłodnią, co gwarantuje bezpieczne i godne przechowywanie Ciała osoby zmarłej.

Posiadamy także własną salę pożegnań, gdzie rodzina w spokoju i zadumie może pożegnać bliską osobę oraz duży wybór urn, trumien, wieńców i wiązanek. Organizujemy również kremacje. Nasza firma zawsze stawia na jakość i rzetelność wykonywanych usług pogrzebowych, a nasz zespół specjalistów jest gotowy, by pomóc w załatwieniu wszelkich formalności i odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Zakład pogrzebowy 24h

Jesteśmy zawsze przy naszych Klientach w tej trudnej chwili, dlatego oferujemy całodobowe numery telefonów 22 499 46 64 oraz 660 950 600, które umożliwiają zlecenie eksportacji osoby zmarłej z domu, szpitala, domu opieki oraz kontakt ze specjalistą w sprawie załatwienia wszelkich formalności.

Zapraszamy do naszych punktów na Cmentarzu Północnym – Bielany, Cmentarzu Bródnowskim – Bródno, Cmentarzu Cywilnym Powązki oraz w Ochocie. Terra Levis Mazowieckie Przedsiębiorstwo Usług Pogrzebowych – pomagamy zmierzyć się z trudną sytuacją, gdy ktoś bliski odchodzi.

Sala pożegnań Warszawa

Domy modułowe