telefony całodobowe:
 660 950 600
 22 499 46 64

Zakład pogrzebowy cennik

Zakład pogrzebowy cennik

Zakład pogrzebowy Terra Levis Mazowieckie Przedsiębiorstwo Usług Pogrzebowych to firma z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w świadczeniu usług pogrzebowych na terenie Warszawy. Nasza firma dba o jak najlepszą jakość świadczonych usług. Jednocześnie podchodzimy do wykonywanych obowiązków z należytym szacunkiem i godnością, jaką należy się osobie zmarłej oraz jej rodzinie. W Terra Levis organizujemy pogrzeby różnych obrządków wyznaniowych. Kredytujemy pogrzeby w ramach zasiłku ZUS i pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności pogrzebowych na cmentarzach.

Posiadamy własną salę pożegnań, gdzie rodzina w spokoju i zadumie może pożegnać bliską osobę oraz dysponujemy własną, nowoczesną chłodnią. Dzięki temu gwarantujemy, że ciało osoby zmarłej będzie bezpiecznie i godnie przechowywane. Nasza firma zapewnia całodobowy przewóz Zmarłych do chłodni oraz duży wybór urn, trumien, wieńców i wiązanek.

W Terra Levis Mazowieckie Przedsiębiorstwo Usług Pogrzebowych posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji pogrzebów. Nasza misja to wszechstronna pomoc wszystkim, którzy stanęli w obliczu śmierci osoby bliskiej. Pomagamy w wyborze miejsca na każdym cmentarzu oraz organizując kremacje.

Jeśli szukasz domu pogrzebowego, który oferuje kompleksowe usługi pogrzebowe w Warszawie, skontaktuj się z nami. Całodobowe numery telefonów 22 499 46 64 oraz 660 950 600 są do Twojej dyspozycji o każdej porze. Umożliwiają one zlecenie eksportacji osoby zmarłej z domu, szpitala, domu opieki. Proponujemy kontakt ze specjalistą w sprawie załatwienia wszelkich formalności lub odpowiedzi na pytania. Znajdziesz nas na Cmentarzu Północnym, Cmentarzu Bródnowskim, Cmentarzu Cywilnym Powązki oraz w Ochocie. Terra Levis – jesteśmy przy Tobie w tej trudnej chwili.

Zakład pogrzebowy cennik

Obróbka stali