telefony całodobowe:
 660 950 600
 22 499 46 64

Dom pogrzebowy cmentarz bródnowski

Dom pogrzebowy cmentarz bródnowski

Z ogromnym szacunkiem i empatią dla naszych Klientów oferujemy kompleksowe usługi pogrzebowe. Terra Levis to firma z ponad 20-letnim doświadczeniem, która w trosce o jak najlepszą jakość świadczonych usług, podchodzi do wykonywanych obowiązków z należytym szacunkiem i godnością, jaką należy się osobie Zmarłej oraz Rodzinie.

Organizacja pogrzebu krok po kroku

Jako dom pogrzebowy oferujemy szeroki zakres usług, takich jak organizacja pogrzebu według różnych obrządków wyznaniowych, kredytowanie pogrzebu w ramach zasiłku ZUS, pomoc w załatwieniu wszelkich formalności pogrzebowych na cmentarzach oraz pomocy w wyborze miejsca pochówku. Zapewniamy także całodobowy przewóz Zmarłych do chłodni. Dysponujemy własną, nowoczesną chłodnią. Dzięki temu Ciało osoby zmarłej będzie bezpiecznie i godnie przechowywane.

Sala pożegnań

Posiadamy własną salę pożegnań, gdzie rodzina w spokoju i zadumie może pożegnać bliską osobę oraz duży wybór urn, trumien, wieńców i wiązanek. Organizujemy także kremacje na życzenie Rodziny.

Jesteśmy zawsze przy Kliencie w tej trudnej chwili, dlatego oferujemy całodobowe numery telefonów 22 499 46 64 oraz 660 950 600. Nasz specjalista pomoże w załatwieniu wszelkich formalności oraz odpowie na pytania.

Zapraszamy do naszych punktów. Mianowicie na Cmentarz Północny – Bielany, Cmentarz Bródnowski – Bródno, Cmentarz Cywilne Powązki oraz Ochota. Naszą misją jest wszechstronna pomoc wszystkim, którzy stanęli w obliczu śmierci osoby bliskiej. Postaw na Terra Levis Mazowieckie Przedsiębiorstwo Usług Pogrzebowych i pozwól nam pomóc Ci w trudnym czasie.

Dom pogrzebowy cmentarz bródnowski

Pompy ciepła