telefony całodobowe:
 660 950 600
 22 499 46 64

Zakłady pogrzebowe Warszawa Ochota

Zakłady pogrzebowe Warszawa Ochota

Potrzebujesz profesjonalnej pomocy w załatwieniu formalności związanych z pogrzebem bliskiej osoby? Terra Levis Mazowieckie Przedsiębiorstwo Usług Pogrzebowych to firma, na którą możesz liczyć w każdej chwili. Jesteśmy z Wami od ponad dwudziestu lat, dbając o jakość i godność świadczonych usług pogrzebowych.

Zakład pogrzebowy Warszawa

Jako doświadczeni specjaliści oferujemy szeroki zakres usług, w tym organizację pogrzebów różnych obrządków wyznaniowych, kredytowanie pogrzebów w ramach zasiłku ZUS, pomoc w załatwieniu wszelkich formalności pogrzebowych oraz pomoc w wyborze miejsca na każdym cmentarzu. Posiadamy również własną, nowoczesną chłodnię, w której zapewniamy godne i bezpieczne przechowywanie Ciała osoby zmarłej.

Sala pożegnań Warszawa

Nasza sala pożegnań to miejsce, w którym rodzina i bliscy mogą w spokoju i zadumie pożegnać zmarłą osobę. Dysponujemy również dużym wyborem urn, trumien, wieńców i wiązanek. Oferujemy również organizację kremacji.

Jesteśmy dostępni dla Państwa całodobowo. Nasze punkty usługowe znajdują się na Cmentarzu Północnym na Bielanach, Cmentarzu Bródnowskim na Bródnie, Cmentarzu Cywilnym Powązki oraz w Ochocie. Zawsze służymy pomocą i staramy się zapewnić bezstresowe i godne pożegnanie.

Zadzwoń do nas pod numer telefonu 22 499 46 64 lub 660 950 600, a nasi specjaliści pomogą Ci w załatwieniu wszystkich formalności pogrzebowych. Terra Levis Mazowieckie Przedsiębiorstwo Usług Pogrzebowych – jesteśmy przy Tobie w tej trudnej chwili.

Zakłady pogrzebowe Warszawa Ochota

Usługi transportowe