telefony całodobowe:
 660 950 600
 22 499 46 64

Zakład pogrzebowy Warszawa Ochota

Zakład pogrzebowy Warszawa Ochota

Potrzebujesz profesjonalnej pomocy w organizacji pogrzebu bliskiej osoby? Terra Levis Mazowieckie Przedsiębiorstwo Usług Pogrzebowych to firma, na którą możesz liczyć. Z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w świadczeniu usług pogrzebowych, gwarantujemy Ci kompleksową pomoc na każdym etapie organizacji pogrzebu.

Jako renomowany zakład pogrzebowy, stawiamy na najwyższą jakość usług, jednocześnie dbając o szacunek i godność zmarłej osoby oraz jej Rodziny. Zdobyte doświadczenie i umiejętności pozwalają nam na rzetelne wykonywanie usług pogrzebowych, co buduje nasz pozytywny wizerunek.

Załatwienie pogrzebu krok po kroku

W naszej ofercie znajdziesz pełen zakres usług pogrzebowych, m.in. organizację pogrzebów różnych obrządków wyznaniowych, kredytowanie pogrzebów w ramach zasiłku ZUS, pomoc w załatwieniu wszelkich formalności pogrzebowych na cmentarzach oraz wybór miejsca na każdym z nich. Oferujemy również całodobowy przewóz zmarłych do chłodni oraz posiadamy własną salę pożegnań, gdzie rodzina może pożegnać bliską osobę w spokoju i zadumie.

Trumny, wieńce pogrzebowe

W naszej ofercie znajdziesz także organizację kremacji oraz duży wybór urn, trumien, wieńców i wiązanek. Dysponujemy własną, nowoczesną chłodnią, co zapewnia bezpieczne i godne przechowywanie ciała osoby zmarłej.

W Terra Levis Mazowieckie Przedsiębiorstwo Usług Pogrzebowych misją jest wszechstronna pomoc wszystkim, którzy stanęli w obliczu śmierci osoby bliskiej. Nasza firma stawia na empatię i szacunek dla Rodziny zmarłej osoby. Staramy się pomóc w jak najbardziej bezstresowy sposób w załatwieniu wszelkich formalności.

Jeśli potrzebujesz naszej pomocy, skontaktuj się z nami pod numerami telefonów 22 499 46 64 lub 660 950 600. Są do Twojej dyspozycji całodobowo. Zapraszamy również do naszych punktów na cmentarzach Północnym, Bródnowskim i Cywilnym Powązkach oraz w Ochocie. Pamiętaj – jesteśmy przy Tobie w tej trudnej chwili.

Zakład pogrzebowy warszawa ochota

Sprzedaż mieszkań