telefony całodobowe:
 660 950 600
 22 499 46 64

Dom pogrzebowy Cmentarz Północny

Dom pogrzebowy Cmentarz Północny

W tak trudnym momencie warto zaufać specjalistom. Terra Levis to firma z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w organizacji pogrzebów i świadczeniu usług pogrzebowych na Mazowszu. Nasz dom pogrzebowy oferuje pełen zakres usług, aby pomóc Rodzinie w załatwieniu wszelkich formalności.

Usługi pogrzebowe Warszawa

Dbamy o jak najlepszą jakość świadczonych usług, jednocześnie podchodząc do wykonywanych obowiązków z należytym szacunkiem i godnością należącą się osobie Zmarłej oraz Rodzinie. Wizerunek naszej firmy budujemy na rzetelnym wykonywaniu usług pogrzebowych w oparciu o zdobyte doświadczenie i umiejętności. Nasza misja to wszechstronna pomoc wszystkim, którzy stanęli w obliczu śmierci osoby bliskiej.

Zakład pogrzebowy formalności

Zapewniamy organizację pogrzebu różnych obrządków wyznaniowych, kredytowanie pogrzebów w ramach zasiłku ZUS, a także pomoc w załatwieniu wszelkich formalności pogrzebowych na cmentarzach i wyborze miejsca na każdym cmentarzu. Dysponujemy własną, nowoczesną chłodnią oraz zapewniamy całodobowy przewóz Zmarłych do chłodni.

Kremacja Warszawa

Posiadamy własną salę pożegnań, gdzie Rodzina w spokoju i zadumie może pożegnać bliską osobę. Organizujemy również kremacje i oferujemy duży wybór urn, trumien, wieńców i wiązanek.

Jesteśmy tu, by pomóc w trudnej sytuacji. Dlatego nasze całodobowe numery telefonów 22 499 46 64 oraz 660 950 600 są zawsze do Państwa dyspozycji. Można u nas zlecić eksportację osoby zmarłej z domu, szpitala, domu opieki, a także skontaktować się ze specjalistą w sprawie odpowiedzi na pytania.

Zapraszamy do naszych punktów na Cmentarzu Północnym – Bielany, Cmentarzu Bródnowskim – Bródno, Cmentarzu Cywilnym Powązki i na Ochocie. Terra Levis to firma, która pomoże w trudnych chwilach, niezależnie od wyznania czy orientacji kulturowej. Pamiętaj – jesteśmy przy Tobie w tej trudnej chwili.

Dom pogrzebowy Cmentarz Północny

Domy szkieletowe