telefony całodobowe:
 660 950 600
 22 499 46 64

Zakład pogrzebowy w Warszawie

Zakład pogrzebowy w Warszawie

Terra Levis Mazowieckie Przedsiębiorstwo Usług Pogrzebowych

Dom pogrzebowy

Trudne chwile wymagają specjalnej troski i zrozumienia. Terra Levis to firma z ponad 20-letnim doświadczeniem w organizacji pogrzebów i świadczeniu usług pogrzebowych na Mazowszu. Dbamy o godność i szacunek, który należy się osobie Zmarłej oraz Rodzinie. Nasz zakład pogrzebowy oferuje pełen zakres usług, od organizacji pogrzebów różnych obrządków wyznaniowych, po kredytowanie pogrzebów w ramach zasiłku ZUS.

Sala pożegnań

Nasza sala pożegnań jest miejscem, gdzie Rodzina może pożegnać bliską osobę w spokoju i zadumie. Posiadamy własną, nowoczesną chłodnię, dzięki czemu Ciało osoby zmarłej jest bezpiecznie i godnie przechowywane. Nasza firma zapewnia całodobowy przewóz Zmarłych do chłodni oraz pomaga w wyborze miejsca na każdym cmentarzu.

Organizacja pogrzebu

Jesteśmy tu, by pomóc w załatwieniu wszelkich formalności pogrzebowych na cmentarzach. Nasza misja to wszechstronna pomoc w tej trudnej sytuacji. Dlatego nasze całodobowe numery telefonów 22 499 46 64 oraz 660 950 600 są zawsze do Państwa dyspozycji. Możecie Państwo zlecić u nas eksportację osoby zmarłej z domu, szpitala, domu opieki a także skontaktować się ze specjalistą w sprawie odpowiedzi na pytania.

Zapraszamy do naszych punktów na Cmentarzu Północnym – Bielany, Cmentarzu Bródnowskim – Bródno, Cmentarzu Cywilnym Powązki i na Ochocie. Terra Levis to firma, która pomoże w trudnych chwilach, niezależnie od wyznania czy orientacji kulturowej. Zaufaj nam, jesteśmy przy Tobie w tej trudnej chwili.

Zakład pogrzebowy w Warszawie

Zarządzanie wynajmem