telefony całodobowe:
 660 950 600
 22 499 46 64

Dom pogrzebowy Praga-Północ

Dom pogrzebowy Praga-Północ

Jesteśmy „Terra Levis” – renomowanym zakładem pogrzebowym z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Swoją renomę wypracowaliśmy dzięki nienagannej jakości świadczonych usług pogrzebowych, w każdym aspekcie naszej działalności podkreślając szacunek i godność. Przyjęliśmy na siebie ciężar odpowiedzialności, oferując wsparcie w trudnych chwilach.

Bez względu na porę dnia, jesteśmy zawsze dostępni pod numerami telefonów: 22 499 46 64 i 660 950 600. Nasze usługi obejmują ekspertów gotowych do załatwienia wszelkich formalności, a także przewóz osoby zmarłej z domu, szpitala czy domu opieki.

Nasza oferta obejmuje całościowe usługi pogrzebowe. Organizujemy pogrzeby różnych obrządków, asystujemy przy załatwianiu formalności na cmentarzach, a także pomagamy w wyborze ostatniego miejsca spoczynku na dowolnym cmentarzu. Dodatkowo, dysponujemy własnym, nowoczesnym zakładem pogrzebowym z chłodnią, w której ciało zmarłej osoby jest przechowywane w sposób godny i bezpieczny.

Nasz dom pogrzebowy „Terra Levis” gwarantuje pełne wsparcie w organizacji pogrzebu, zapewniając transport do chłodni oraz pomoc w załatwieniu wszystkich formalności. Posiadamy również własną, intymną salę pożegnań, gdzie w ciszy i spokoju możecie pożegnać bliską osobę.

Oferujemy bogaty wybór urn, trumien, a także wieńców i wiązanek. Organizujemy również kremacje, a nasza współpraca z ZUS umożliwia kredytowanie pogrzebów.

Naszym celem jest pomoc tym, którzy stoją w obliczu straszliwej straty, dostarczając nie tylko usług pogrzebowych, ale i wsparcia emocjonalnego. W „Terra Levis” wiemy, jak ważna jest pomoc w tym trudnym czasie, dlatego jesteśmy z Wami na każdym etapie.

Zapraszamy do naszych punktów na Cmentarzu Północnym – Bielany, Cmentarzu Bródnowskim – Bródno, Cmentarzu Cywilnym Powązki oraz na Ochocie.

Dom pogrzebowy Praga-Północ

2023-06-26-12-00