telefony całodobowe:
 660 950 600
 22 499 46 64

Dom pogrzebowy Wawer

Dom pogrzebowy Wawer

Z myślą o tych, którzy muszą zmierzyć się z bólem straty, działa nasz dom pogrzebowy Terra Levis. Długie lata doświadczenia, bo aż dwadzieścia, pozwalają nam zrozumieć i wypełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Głęboki szacunek dla Zmarłych i ich Rodzin to fundament, na którym opieramy nasze działania, zaś rzetelność w świadczeniu usług pogrzebowych to nasza wizytówka.

Nasze wsparcie jest dostępne o każdej porze, zarówno pod numerami telefonów 22 499 46 64 i 660 950 600, jak i bezpośrednio w naszych punktach obsługi. Pomagamy w organizacji transportu Zmarłych z różnych miejsc – domu, szpitala czy domu opieki.

Zakład pogrzebowy Terra Levis oferuje pełen wachlarz usług pogrzebowych. Niezależnie od obrządku czy tradycji, jesteśmy w stanie zorganizować ceremonię pożegnania. Ułatwiamy Rodzinom załatwianie formalności, zarówno tych związanych z cmentarzem, jak i pozyskaniem zasiłku ZUS.

Dbamy także o to, aby ostatnia droga Zmarłych była godna i bezpieczna – gwarantujemy całodobowy transport do naszej chłodni. W naszej ofercie znajdziecie Państwo bogaty wybór trumien, urn, wieńców i wiązanek, a także możliwość organizacji kremacji.

Naszą salę pożegnań stworzyliśmy z myślą o spokojnym i pełnym zadumy miejscu, gdzie bliscy mogą pożegnać się z Zmarłym.

Dom pogrzebowy Terra Levis to miejsce, które stoi u boku tych, którzy doświadczyli straty. Zapraszamy do naszych punktów obsługi na Cmentarzu Północnym – Bielany, Cmentarzu Bródnowskim – Bródno, Cmentarzu Cywilnym Powązki i w Ochocie. Pamiętajcie, nie jesteście w tych trudnych chwilach sami.

Dom pogrzebowy Wawer

2023-06-23-13-19