telefony całodobowe:
 660 950 600
 22 499 46 64

Dom pogrzebowy Warszawa Śródmieście

Dom pogrzebowy Warszawa Śródmieście

Firma Terra Levis to ekspert w dziedzinie usług pogrzebowych, o solidnym, dwudziestoletnim doświadczeniu. Wierzymy, że szacunek i godność są kluczowe w trakcie realizacji naszych obowiązków. Dzięki profesjonalizmowi i empatii, pomagamy Rodzinom przetrwać te wyjątkowo trudne chwile, minimalizując stres związany z koniecznością załatwienia formalności.

Nasi specjaliści są dostępni non stop pod numerami 22 499 46 64 i 660 950 600, gotowi udzielić pomocy w organizacji przewozu zmarłych z domu, szpitala lub domu opieki, a także odpowiedzieć na wszelkie pytania i pomóc w załatwieniu formalności.

Zakład pogrzebowy Terra Levis oferuje pełen spectrum usług pogrzebowych. Realizujemy ceremonie różnych wyznań religijnych, wspieramy finansowo w ramach zasiłku ZUS, a także pomagamy w załatwieniu formalności związanych z pochówkiem na cmentarzach.

Naszym celem jest pomóc Wam w wyborze odpowiedniego miejsca na cmentarzu. Posiadamy własną, nowoczesną chłodnię oraz komfortową salę pożegnań, gdzie w spokoju i intymnej atmosferze można pożegnać bliską osobę. Gwarantujemy całodobowy transport Zmarłych do naszej chłodni. W naszej ofercie znajdują się różne modele urn, trumien, a także wieńce i wiązanki. Organizujemy również kremacje.

Przyjmujemy na siebie misję kompleksowego wsparcia w obliczu trudnej sytuacji, jaką jest śmierć bliskiej osoby. Pamiętajcie, że jesteśmy z Wami w tych najcięższych momentach. Zapraszamy do naszych oddziałów na Cmentarzu Północnym – Bielany, Cmentarzu Bródnowskim – Bródno, Cmentarzu Cywilnym Powązki oraz w dzielnicy Ochota. Terra Levis – dom pogrzebowy, który jest z Wami kiedy tylko tego potrzebujecie.

Dom pogrzebowy Warszawa Śródmieście

2023-06-23-13-17