telefony całodobowe:
 660 950 600
 22 499 46 64

Dom pogrzebowy Targówek

Dom pogrzebowy Targówek

Zakład pogrzebowy Terra Levis to pewność wsparcia i profesjonalizmu w najtrudniejszych momentach. Posiadamy ponad 20 lat doświadczenia, oferując kompleksowe usługi pogrzebowe z szacunkiem i godnością. Nasze zaangażowanie w organizację pogrzebu to wyraz naszego szacunku dla Zmarłego i Jego Rodziny. Dążymy do tego, aby cały proces był jak najmniej stresujący, pomagając w załatwieniu wszystkich niezbędnych formalności.

Jesteśmy dostępni całą dobę pod numerami 22 499 46 64 i 660 950 600, służąc pomocą we wszystkich sprawach – od transportu Zmarłego z domu, szpitala czy domu opieki, po wsparcie w załatwianiu formalności i odpowiadaniu na wszelkie pytania.

Nasze usługi pogrzebowe obejmują organizację ceremonii pogrzebowych różnych obrządków wyznaniowych, pomoc w załatwieniu formalności na cmentarzach, a także kredytowanie pogrzebów w ramach zasiłku ZUS. Pomagamy również w wyborze miejsca pochówku na każdym cmentarzu.

Zakład pogrzebowy Terra Levis zapewnia całodobowy przewóz Zmarłych do naszej nowoczesnej chłodni, gwarantując bezpieczne i godne przechowywanie. Dysponujemy własną salą pożegnań, gdzie Rodzina może spokojnie i w zadumie pożegnać bliską osobę. Oferujemy również szeroki wybór urn, trumien, wieńców i wiązanek, a także organizację kremacji.

Naszym celem jest świadczenie wszechstronnej pomocy tym, którzy muszą stawić czoła bólowi straty. Jesteśmy tu, aby pomóc w tych trudnych chwilach. Zapraszamy do naszych punktów na Cmentarzu Północnym – Bielany, Cmentarzu Bródnowskim – Bródno, Cmentarzu Cywilnym Powązki i Ochocie. Terra Levis – dom pogrzebowy, który jest z Wami w każdej chwili.

Dom pogrzebowy Targówek

2023-06-21-12-25