telefony całodobowe:
 660 950 600
 22 499 46 64

Dom pogrzebowy Warszawa Targówek

Dom pogrzebowy Warszawa Targówek

Przez ponad dwie dekady Terra Levis, nasz dom pogrzebowy, jest u boku rodzin w dniach, gdy wsparcie jest najbardziej potrzebne. Znamy wagę szacunku i godności w tych wyjątkowo trudnych chwilach, dlatego nasze usługi pogrzebowe są zawsze na najwyższym poziomie.

Kiedy przychodzi smutek i ból, kiedy trzeba uporać się z formalnościami, jesteśmy tu, by odciążyć Was i uczynić ten proces jak najmniej obciążającym. Dzwońcie do nas o każdej porze, na numery 22 499 46 64 i 660 950 600 – jesteśmy tu, aby pomóc, niezależnie od tego, czy potrzebujecie transportu zmarłej osoby czy porady w załatwianiu spraw.

W zakresie usług pogrzebowych, które oferujemy, znajduje się pełna organizacja ceremonii zgodnie z różnymi tradycjami wyznaniowymi. Wspieramy również rodzinę w załatwianiu formalności związanych z pogrzebem, jak również udzielamy pomocy w wyborze miejsca pochówku.

Nasz dom pogrzebowy gwarantuje 24-godzinny transport Zmarłych do chłodni, a także daje możliwość skorzystania z naszej prywatnej sali pożegnań – miejsca pełnego spokoju i ciszy, gdzie można pożegnać bliską osobę. Zapewniamy także różnorodność urn, trumien, wieńców i wiązanek, a także organizujemy kremacje.

Firma Terra Levis to więcej niż zakład pogrzebowy – to wsparcie i opieka, na której możecie polegać w najtrudniejszym czasie. Zapraszamy do odwiedzenia naszych punktów na Bielanach, Bródnie, Powązkach oraz Ochocie. Pamiętajcie, jesteśmy przy Was, kiedy najbardziej nas potrzebujecie.

Dom pogrzebowy Warszawa Targówek

2023-06-22-12-36