telefony całodobowe:
 660 950 600
 22 499 46 64

Dom pogrzebowy Warszawa Praga-Północ

Dom pogrzebowy Warszawa Praga-Północ

Zapraszamy do zakładu pogrzebowego Terra Levis, instytucji z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży. W naszym domu pogrzebowym świadczymy usługi najwyższej jakości, zawsze z szacunkiem i godnością dla Osób Zmarłych oraz ich Rodzin. Nasz profesjonalizm oparty jest na wieloletnim doświadczeniu i umiejętnościach, które umożliwiają nam rzetelne i godne świadczenie usług pogrzebowych.

W sytuacjach pełnych bólu i smutku, jesteśmy tu, aby pomóc. Zapewniamy wsparcie w załatwieniu wszelkich formalności w jak najbardziej bezstresowy sposób. Służymy pomocą 24/7 pod numerami telefonów 22 499 46 64 oraz 660 950 600. Możemy zająć się transportem Osób Zmarłych z domu, szpitala czy domu opieki oraz udzielić porady i odpowiedzieć na wszelkie pytania.

W naszym zakładzie pogrzebowym oferujemy pełny zakres usług pogrzebowych. Organizujemy pogrzeby różnych obrządków wyznaniowych, wspieramy Rodziny w załatwieniu formalności cmentarnych, asystujemy przy wyborze miejsca na cmentarzu. Posiadamy własną, nowoczesną chłodnię, gwarantując bezpieczne i godne przechowanie Ciał Osób Zmarłych.

Nasza sala pożegnań oferuje spokojne i dostojne miejsce, gdzie Rodziny mogą pożegnać swoich bliskich. Organizujemy również kremacje, dysponując dużym wyborem urn, trumien, wieńców i wiązanek.

Nasza misja, jako domu pogrzebowego, jest wszechstronne wsparcie dla tych, którzy zmagają się ze śmiercią bliskiej osoby. Jesteśmy z Wami w tych trudnych chwilach, starając się ułatwić proces organizacji pogrzebu.

Serdecznie zapraszamy do naszych punktów:

Cmentarz Północny – Bielany, Cmentarz Bródnowski – Bródno, Cmentarz Cywilne Powązki, Ochota.

Zakład pogrzebowy Terra Levis – jesteśmy przy Tobie w trudnej chwili.

Dom pogrzebowy Warszawa Praga-Północ

2023-06-27-15-03