telefony całodobowe:
 660 950 600
 22 499 46 64

Dom pogrzebowy Żoliborz

Dom pogrzebowy Żoliborz

Witamy w domu pogrzebowym Terra Levis. Z ponad dwudziestoma latami doświadczenia w branży, oferujemy najwyższą jakość usług pogrzebowych, traktując każdą sytuację z należnym szacunkiem i godnością. Nasza reputacja jest wynikiem rzetelnej pracy i zdobytych umiejętności. W tych najtrudniejszych chwilach, jesteśmy tu, aby wspierać Rodzinę, minimalizując stres związany z organizacją pogrzebu.

Nasz zakład pogrzebowy jest dostępny 24 godziny na dobę. Możecie Państwo skontaktować się z nami pod numerami 22 499 46 64 lub 660 950 600, aby zlecić transport osoby zmarłej lub skonsultować formalności.

Jesteśmy wszechstronni w swoim podejściu, oferując pełen zakres usług pogrzebowych. Organizujemy ceremonie z różnymi obrządkami wyznaniowymi, asystujemy przy załatwieniu formalności cmentarnych, pomagamy w wyborze miejsca pochówku, a także oferujemy transport do chłodni.

W naszej firmie posiadamy również własną, intymną salę pożegnań, gdzie możecie Państwo w ciszy i spokoju pożegnać bliską osobę. Dysponujemy różnorodnym asortymentem urn, trumien, wieńców i wiązanek, aby spełnić wszelkie oczekiwania.

Naszą misją jest wszechstronna pomoc wszystkim, którzy muszą zmierzyć się z bolesną rzeczywistością utraty bliskiej osoby. Pamiętajcie, jesteśmy przy Was w tych trudnych chwilach.

Zapraszamy do naszych punktów w Cmentarzu Północnym – Bielany, Cmentarzu Bródnowskim – Bródno, Cmentarzu Cywilnym Powązki oraz na Ochocie. Współpracujemy także z ZUS, oferując kredytowanie pogrzebów.

Zaufajcie nam, domowi pogrzebowemu Terra Levis. Jesteśmy tu, aby pomóc w organizacji pogrzebu, z szacunkiem i godnością.

Dom pogrzebowy Żoliborz

2023-06-27-15-05