telefony całodobowe:
 660 950 600
 22 499 46 64

Zakład pogrzebowy Bemowo

Zakład pogrzebowy Bemowo

Jesteśmy doświadczonym i rzetelnym zakładem pogrzebowym, który dba o godność i szacunek dla zmarłych oraz ich rodzin. Nasza firma z wieloletnim doświadczeniem oferuje pełen zakres usług pogrzebowych, takich jak organizacja pogrzebu, przewóz zmarłych do chłodni, kredytowanie pogrzebów w ramach zasiłku ZUS, pomoc w załatwieniu formalności pogrzebowych na cmentarzach i wiele innych. Posiadamy własną salę pożegnań, gdzie bliscy w spokoju mogą pożegnać swoich zmarłych.

Zapewniamy całodobowy kontakt pod numerami telefonów 22 499 46 64 oraz 660 950 600, umożliwiający zlecenie eksportacji zmarłych z domu, szpitala, czy domu opieki oraz kontakt z naszymi specjalistami w sprawie formalności pogrzebowych lub odpowiedzi na pytania.

Nasze punkty znajdują się na cmentarzach Północnym w Bielanach, Bródnowskim w Bródnie, Cywilnym na Powązkach oraz w Ochocie. Dzięki temu jesteśmy dostępni w wielu częściach miasta. Dysponujemy też własną, nowoczesną chłodnią, gwarantującą bezpieczne i godne przechowywanie ciał zmarłych.

Naszą misją jest pomóc wszystkim, którzy stoją w obliczu śmierci bliskiej osoby. Dlatego oferujemy pełen zakres usług pogrzebowych oraz wsparcie w załatwianiu formalności i wyborze miejsca na cmentarzu. Nie zostawiamy rodzin same w trudnych chwilach. Zapraszamy do naszych punktów, gdzie z przyjaznymi i doświadczonymi pracownikami, mogą Państwo liczyć na pełne wsparcie i profesjonalną organizację pogrzebu.

Zakład pogrzebowy Bemowo

2023-05-09-12-32