telefony całodobowe:
 660 950 600
 22 499 46 64

Zakład pogrzebowy Warszawa Bielany

Zakład pogrzebowy Warszawa Bielany

Niezwykle trudnym momentem w życiu jest konieczność załatwienia formalności związanych z organizacją pogrzebu bliskiej osoby. Właśnie w takich sytuacjach pomocny może okazać się dom pogrzebowy, który oferuje pełen zakres usług pogrzebowych.

Firma Terra Levis posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w tej branży i zawsze podchodzi z należytym szacunkiem i godnością do rodziny i zmarłej osoby. Ich misją jest wszechstronna pomoc i wsparcie w trudnych chwilach. Całodobowe numery telefonów, 22 499 46 64 oraz 660 950 600, pozwalają na szybkie i łatwe skontaktowanie się ze specjalistą w sprawie załatwienia wszelkich formalności lub odpowiedzi na pytania.

Zakład pogrzebowy oferuje kompleksowe usługi pogrzebowe. W tym organizację pogrzebu różnych obrządków wyznaniowych, kredytowanie pogrzebów w ramach zasiłku ZUS oraz pomoc w załatwieniu wszelkich formalności na cmentarzach. Właściciele zakładu dbają również o to, by zapewnić godne i bezpieczne przewozy zmarłych do chłodni.

W ofercie firmy Terra Levis znajduje się również sala pożegnań, która pozwala rodzinie w spokoju i zadumie pożegnać zmarłego. Zakład pogrzebowy oferuje również organizację kremacji, a także szeroki wybór urn, trumien, wieńców i wiązanek.

Firma Terra Levis działa na terenie kilku cmentarzy w Warszawie. Mianowicie na Cmentarzu Północnym, Cmentarzu Bródnowskim oraz na Cmentarzu Cywilnym Powązki. Ich fachowa obsługa i pomoc w załatwieniu formalności. Pozwala rodzinie skupić się na żałobie i przeżyciu trudnego czasu po stracie bliskiej osoby.

Jeśli zatem potrzebujesz pomocy w organizacji pogrzebu, nie wahaj się skontaktować z zakładem pogrzebowym Terra Levis. Ich doświadczenie i fachowa pomoc sprawią, że będziesz miał jedną rzecz mniej do załatwienia w trudnym czasie żałoby.

Zakład pogrzebowy Warszawa Bielany

2023-05-06-10-31