telefony całodobowe:
 660 950 600
 22 499 46 64

Zakład pogrzebowy Bielany

Zakład pogrzebowy Bielany

Zakład pogrzebowy Terra Levis- profesjonalne usługi pogrzebowe w oparciu o ponad dwudziestoletnie doświadczenie. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudnym momentem jest śmierć bliskiej osoby. Dlatego oferujemy Państwu wszechstronną pomoc w organizacji pogrzebu, a także pełen zakres usług pogrzebowych.

Nasza firma organizuje pogrzeby różnych obrządków wyznaniowych, a także kredytuje pogrzeby w ramach zasiłku ZUS. Pomagamy również w załatwieniu wszelkich formalności związanych z pogrzebem oraz w wyborze odpowiedniego miejsca na cmentarzu. Zapewniamy całodobowy przewóz Zmarłych do chłodni oraz dysponujemy własną, nowoczesną chłodnią, gwarantując bezpieczne i godne przechowywanie Ciała osoby zmarłej.

Posiadamy własną salę pożegnań, gdzie rodzina w spokoju i zadumie może pożegnać bliską osobę. Oferujemy również organizację kremacji oraz posiadamy duży wybór urn, trumien, wieńców i wiązanek.

Jako firma z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży pogrzebowej, dbamy o jak najlepszą jakość świadczonych usług, podchodząc z należytym szacunkiem i godnością do Zmarłych oraz ich Rodzin. Nasza misja to wszechstronna pomoc wszystkim, którzy stanęli w obliczu śmierci osoby bliskiej. Dlatego oferujemy pomoc w załatwieniu wszelkich formalności i staramy się pomóc w jak najbardziej bezstresowy sposób.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług pogrzebowych. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę. Posiadamy trzy punkty w Warszawie: na Cmentarzu Północnym – Bielany, na Cmentarzu Bródnowskim – Bródno oraz na Cmentarzu Cywilnym Powązki. Pamiętaj – w trudnej chwili jesteśmy przy Tobie, by pomóc.

Zakład pogrzebowy Bielany

2023-05-06-10-29