telefony całodobowe:
 660 950 600
 22 499 46 64

Zakład pogrzebowy Warszawa Wola

Zakład pogrzebowy Warszawa Wola

Szukasz godnego zaufania domu pogrzebowego, który zajmie się organizacją pochówku Twojej bliskiej osoby? Terra Levis to ponad dwudziestoletnie doświadczenie w świadczeniu usług pogrzebowych na najwyższym poziomie. Nasza firma zawsze traktuje tę sytuację z należytym szacunkiem i godnością, którą należy przypisać osobie zmarłej oraz rodzinie.

W ofercie posiadamy pełen zakres usług pogrzebowych, w tym organizację pogrzebu różnych obrządków wyznaniowych, kredytowanie pogrzebów w ramach zasiłku ZUS, pomoc w załatwieniu wszelkich formalności na cmentarzach, pomoc w wyborze miejsca na każdym cmentarzu, przewóz zmarłych do chłodni oraz organizację kremacji.

Dysponujemy również własną, nowoczesną chłodnią, w której Ciało osoby zmarłej będzie bezpiecznie i godnie przechowywane. Posiadamy również własną salę pożegnań, gdzie rodzina może w spokoju i zadumie pożegnać bliską osobę.

Nasza firma jest zawsze gotowa, by pomóc w jak najbardziej bezstresowy sposób w załatwieniu wszelkich formalności, aby ułatwić Tobie i Twojej rodzinie przejście przez ten trudny okres. Całodobowe numery telefonów są do Państwa dyspozycji o każdej porze, umożliwiają one zlecenie eksportacji osoby zmarłej z domu, szpitala, domu opieki a także kontakt ze specjalistą w sprawie załatwienia wszelkich formalności lub odpowiedzi na pytania.

Zapraszamy do naszych punktów na Cmentarzu Północnym, Cmentarzu Bródnowskim, Cmentarzu Cywilnym Powązkowskim oraz w Ochocie. Nasza misja to wszechstronna pomoc wszystkim, którzy stanęli w obliczu śmierci osoby bliskiej. Pamiętaj – jesteśmy przy Tobie w tej trudnej chwili. Wybierz firmę Terra Levis, aby mieć pewność, że wszystkie usługi pogrzebowe zostaną wykonane profesjonalnie i z należytym szacunkiem.

Zakład pogrzebowy Warszawa Wola

2023-05-04-10-09