telefony całodobowe:
 660 950 600
 22 499 46 64

Zakład pogrzebowy Ursus

Zakład pogrzebowy Ursus

Zakład pogrzebowy Terra Levis – profesjonalne usługi pogrzebowe dla Ciebie i Twojej rodziny!

Jesteśmy doświadczoną firmą z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w organizacji i świadczeniu usług pogrzebowych. Nasze motto to szacunek, godność i wysoka jakość. Dlatego warto powierzyć nam organizację ostatniego pożegnania bliskiej osoby.

W trudnym czasie straty, oferujemy pomoc w załatwianiu wszelkich formalności pogrzebowych. Nasz dom pogrzebowy zapewni Ci wszechstronne wsparcie, dbając o bezstresowe przejście przez ten trudny proces. Nasze usługi obejmują eksportację zmarłej osoby z domu, szpitala czy domu opieki. Jesteśmy tu, by pomóc i odpowiedzieć na wszystkie pytania, dlatego nasze całodobowe numery telefonów 22 499 46 64 oraz 660 950 600 są do Twojej dyspozycji o każdej porze.

Oferujemy pełen zakres usług pogrzebowych, dostosowanych do różnych obrządków wyznaniowych. Dodatkowo, możemy kredytować pogrzeb w ramach zasiłku ZUS, abyś mógł skupić się na żałobie, a nie na finansach. Pomagamy również w wyborze odpowiedniego miejsca pochówku na dowolnym cmentarzu.

W naszym domu pogrzebowym znajdziesz przestronną salę pożegnań, gdzie w spokoju i zadumie możesz pożegnać bliską osobę. Dysponujemy własną nowoczesną chłodnią, która gwarantuje bezpieczne i godne przechowywanie ciała zmarłej osoby. Oferujemy również organizację kremacji oraz szeroki wybór trumien, urn, wieńców i wiązanek.

Nasza misja to wszechstronna pomoc dla wszystkich, którzy znaleźli się w obliczu śmierci bliskiej osoby. W tej trudnej chwili jesteśmy przy Tobie. Zapraszamy do naszych punktów na cmentarzach: Cmentarz Północny – Bielany, Cmentarz Bródnowski – Bródno, Cmentarz Cywilne Powązki oraz Ochota.

Zaufaj profesjonalizmowi i doświadczeniu. Zakład pogrzebowy Terra Levis – z nami pożegnanie nabiera godności i szacunku.

Zakład pogrzebowy Ursus

2023-05-20-13-51