telefony całodobowe:
 660 950 600
 22 499 46 64

Zakład pogrzebowy Warszawa Ursus

Zakład pogrzebowy Warszawa Ursus

Zakład Pogrzebowy Terra Levis – Twój Profesjonalny Partner w Trudnych Chwilach

Jesteśmy doświadczoną firmą pogrzebową, świadczącą usługi o najwyższej jakości. Nasze dwudziestoletnie doświadczenie pozwala nam podchodzić do organizacji pogrzebu z najwyższym szacunkiem i godnością, jaką każda osoba zasługuje. Budujemy nasz wizerunek na rzetelnym działaniu i zdobytych umiejętnościach, dlatego możesz nam zaufać w tych trudnych chwilach.

Zakład Pogrzebowy Terra Levis to firma, która stawia na pełen zakres usług pogrzebowych. Oferujemy organizację pogrzebów różnych obrządków wyznaniowych, a także kredytujemy pogrzeby w ramach zasiłku ZUS. Dbamy o załatwienie wszelkich formalności na cmentarzach i pomagamy w wyborze odpowiedniego miejsca dla Twojej ukochanej osoby na każdym cmentarzu.

Jesteśmy przy Tobie na każdym etapie. Nasze całodobowe numery telefonów, 22 499 46 64 i 660 950 600, są dostępne dla Ciebie o każdej porze dnia i nocy. Możesz skontaktować się z nami w przypadku zlecenia eksportacji osoby zmarłej z domu, szpitala lub domu opieki. Nasi specjaliści są również gotowi odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc w załatwieniu wszelkich formalności.

Jednym z naszych atutów jest posiadanie własnej, dostępnej przez całą dobę, sali pożegnań. To miejsce, gdzie Ty i Twoja rodzina możecie pożegnać bliską osobę w spokoju i zadumie. Ponadto, oferujemy organizację kremacji oraz dysponujemy bogatym wyborem urn, trumien, wieńców i wiązanek. Nasza nowoczesna chłodnia zapewnia bezpieczne i godne przechowywanie ciała osoby zmarłej.

Nasza misja polega na kompleksowej pomocy wszystkim, którzy stanęli w obliczu śmierci bliskiej osoby. Jesteśmy tutaj, by Cię wesprzeć w trudnej chwili. Pamiętaj, że możesz na nas liczyć.

Zapraszamy do naszych punktów obsługi na Cmentarzach Północnym – Bielany, Bródnowskim – Bródno, Cywilnych Powązkach oraz w Ochocie. Oddaj swój trud w nasze ręce, a my zadbamy o wszystkie szczegóły. Zakład Pogrzebowy Terra Levis – Twoje zaufanie, nasza troska.

Zakład pogrzebowy Warszawa Ursus

2023-05-22-13-18