telefony całodobowe:
 660 950 600
 22 499 46 64

Zakład pogrzebowy Warszawa Białołęka

Zakład pogrzebowy Warszawa Białołęka

Zakład pogrzebowy Terra Levis to firma, która z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem zajmuje się świadczeniem usług pogrzebowych. Jesteśmy dumni z tego, że nasza firma cieszy się dobrą reputacją w branży i zawsze podejmuje każde zadanie z należytym szacunkiem i godnością. Nasza misja polega na kompleksowej pomocy rodzinom, które znalazły się w trudnej sytuacji po stracie bliskiej osoby.

Oferujemy pełen zakres usług pogrzebowych. Mianowicie organizację pogrzebów różnych obrządków wyznaniowych, kredytowanie pogrzebów w ramach zasiłku ZUS. Pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności pogrzebowych na cmentarzach oraz w wyborze miejsca na każdym cmentarzu. Posiadamy własną salę pożegnań, gdzie rodzina może w spokoju i zadumie pożegnać bliską osobę oraz nowoczesną chłodnię, gdzie ciało osoby zmarłej jest godnie przechowywane. Ponadto, organizujemy kremacje i posiadamy duży wybór urn, trumien, wieńców i wiązanek.

Nasza firma jest zawsze do Państwa dyspozycji i oferujemy całodobowy przewóz Zmarłych do chłodni. Zachęcamy do kontaktu z naszym specjalistą, który pomoże w załatwieniu wszelkich formalności lub odpowiedzi na pytania. Posiadamy punkty na cmentarzach: Północny na Bielanach, Bródnowski na Bródnie, Cywilne Powązki oraz w Ochocie.

Jako dom pogrzebowy zawsze staramy się pomóc rodzinom w jak najbardziej bezstresowy sposób. Zapewniamy godną i profesjonalną organizację ceremonii pogrzebowej. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług pogrzebowych i wspólnego przetrwania tej trudnej sytuacji. Jesteśmy przy Tobie w tej trudnej chwili.

Zakład pogrzebowy Warszawa Białołęka

2023-04-30-22-20