telefony całodobowe:
 660 950 600
 22 499 46 64

Zakład pogrzebowy Ursynów

Zakład pogrzebowy Ursynów

Zakład pogrzebowy Terra Levis to firma z ponad 20-letnim doświadczeniem w organizacji pogrzebów i świadczeniu usług pogrzebowych. Nasza firma to gwarancja najwyższej jakości i profesjonalizmu w każdym etapie organizacji pogrzebu.

Zajmujemy się kompleksową obsługą pogrzebów różnych obrządków wyznaniowych. Zapewniamy kredytowanie pogrzebów w ramach zasiłku ZUS. Pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności pogrzebowych na cmentarzach. Nasza oferta obejmuje również wybór miejsca na każdym cmentarzu, a także organizację kremacji i duży wybór urn, trumien, wieńców i wiązanek.

Posiadamy własną salę pożegnań, gdzie rodzina w spokoju i zadumie może pożegnać bliską osobę. Dysponujemy również nowoczesną chłodnią, zapewniającą godne i bezpieczne przechowywanie Ciała osoby zmarłej.

Jesteśmy dostępni dla Państwa całą dobę. Nasze numery telefonów: 22 499 46 64 oraz 660 950 600 umożliwiają szybki kontakt ze specjalistą i zlecenie eksportacji osoby zmarłej z domu, szpitala czy domu opieki.

Zapraszamy do naszych punktów na cmentarzach Północnym, Bródnowskim, Cywilnym Powązkach oraz w Ochocie. Nasza misja to wszechstronna pomoc wszystkim, którzy stanęli w obliczu śmierci osoby bliskiej. Pamiętaj – w tej trudnej chwili jesteśmy przy Tobie! Skorzystaj z usług naszego domu pogrzebowego i zaufaj naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi.

Zakład pogrzebowy Ursynów

2023-05-02-20-36