telefony całodobowe:
 660 950 600
 22 499 46 64

Zakład pogrzebowy Warszawa Ursynów

Zakład pogrzebowy Warszawa Ursynów

Szukasz rzetelnego i godnego domu pogrzebowego? Firma Terra Levis to ponad dwudziestoletnie doświadczenie w świadczeniu usług pogrzebowych. Nasz zespół dba o jak najlepszą jakość świadczonych usług, podchodząc z należytym szacunkiem i godnością do wykonywanych obowiązków. Budujemy wizerunek naszej firmy na rzetelnym wykonywaniu usług pogrzebowych, zdobywając zaufanie naszych klientów dzięki doświadczeniu i umiejętnościom.

Oferujemy pełen zakres usług pogrzebowych, w tym organizację pogrzebów różnych obrządków wyznaniowych, pomoc w załatwieniu wszelkich formalności pogrzebowych na cmentarzach oraz wyborze miejsca na każdym z nich. Posiadamy własną salę pożegnań, gdzie bliscy mogą w spokoju pożegnać zmarłego. Dysponujemy nowoczesną chłodnią, gwarantując bezpieczne i godne przechowywanie ciała osoby zmarłej.

Nasza misja to pomoc wszystkim, którzy stanęli w obliczu śmierci osoby bliskiej. Pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności i staramy się zapewnić najbardziej bezstresowy sposób organizacji pogrzebu. Oferujemy również kredytowanie pogrzebów w ramach zasiłku ZUS oraz organizację kremacji.

W naszym zakładzie pogrzebowym dostępne są całodobowe numery telefonów, które umożliwiają kontakt ze specjalistami w sprawie załatwienia wszelkich formalności lub odpowiedzi na pytania. Jesteśmy zawsze przy Tobie w tej trudnej chwili.

Zapraszamy do naszych punktów na Cmentarzu Północnym – Bielany, Cmentarzu Bródnowskim – Bródno, Cmentarzu Cywilnym Powązki oraz w Ochocie. Oferujemy duży wybór urn, trumien, wieńców i wiązanek, zapewniając pełen zakres usług pogrzebowych. Skorzystaj z naszej pomocy i zaufaj naszemu doświadczeniu w organizacji pogrzebu.

Zakład pogrzebowy Warszawa Ursynów

2023-05-02-20-41