telefony całodobowe:
 660 950 600
 22 499 46 64

Zakład pogrzebowy Warszawa Mokotów

Zakład pogrzebowy Warszawa Mokotów

Terra Levis – jesteśmy doświadczoną firmą zajmującą się organizacją pogrzebów. Nasz dom pogrzebowy działa na rynku już od ponad 20 lat. Wierzymy, że śmierć bliskiej osoby to jedna z najtrudniejszych sytuacji w życiu, dlatego podchodzimy do niej z należytym szacunkiem i godnością, aby pomóc Rodzinie przejść przez ten trudny czas.

Jako zakład pogrzebowy oferujemy pełen zakres usług pogrzebowych. Zorganizujemy pogrzeb zgodnie z obrządkiem wyznaniowym, pomożemy w wyborze miejsca na cmentarzu, zapewnimy przewóz zmarłego do chłodni i pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności. Dysponujemy także własną, nowoczesną chłodnią, zapewniającą godne i bezpieczne przechowywanie zmarłych.

Posiadamy również własną salę pożegnań, gdzie Rodzina może spokojnie pożegnać swojego bliskiego w zadumie i prywatności. W ofercie posiadamy również duży wybór trumien, urn, wieńców i wiązanek.

Zawsze staramy się pomóc w każdej sytuacji, dlatego kredytujemy pogrzeby w ramach zasiłku ZUS oraz zapewniamy całodobową pomoc. Nasze numery telefonów są do Państwa dyspozycji o każdej porze.

Zapraszamy do naszych punktów na Cmentarzach Północnym, Bródnowskim, Cywilnym Powązkach oraz na Ochocie. Zaufaj naszemu doświadczeniu i podejdź do organizacji pogrzebu w sposób, który zapewni Twojej Rodzinie godne i szanujące pamięć po zmarłym pożegnanie. Jesteśmy dla Ciebie w każdej trudnej chwili.

Naszą misją jest pomóc każdej Rodzinie, która stanęła w obliczu utraty bliskiej osoby. Wierzymy, że organizacja pogrzebu powinna być przeprowadzona z najwyższą starannością i szacunkiem dla zmarłego oraz Rodziny. Dlatego też, stawiamy na najwyższą jakość naszych usług i dbamy o każdy szczegół. Chcemy, aby Rodziny, które zwracają się do nas o pomoc, czuły się zaopiekowane i wsparcie przez cały czas trwania organizacji pogrzebu. Dzięki naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi, możesz mieć pewność, że zadbamy o wszystko i pomożemy w załatwieniu wszelkich formalności. Zaufaj nam i pozwól nam towarzyszyć Tobie w trudnych chwilach.

Zakład pogrzebowy Warszawa Mokotów

2023-04-24-20-47