telefony całodobowe:
 660 950 600
 22 499 46 64

Od czego zacząć załatwianie pogrzebu?

Od czego zacząć załatwianie pogrzebu?

Firma Terra Levis Mazowieckie Przedsiębiorstwo Usług Pogrzebowych. Jako dom pogrzebowy dbamy o to, aby każdy z naszych klientów otrzymał wszechstronną pomoc oraz wsparcie w trudnym czasie po stracie bliskiej osoby. W oparciu o ponad dwudziestoletnie doświadczenie oraz wiedzę, zapewniamy kompleksową organizację pogrzebu z zachowaniem pełnego szacunku i godności dla Zmarłego i jego rodziny.

Oferujemy szeroki zakres usług pogrzebowych, mianowicie kredytowanie pogrzebów w ramach zasiłku ZUS, pomoc w załatwieniu wszelkich formalności na cmentarzach, organizację pogrzebów różnych obrządków wyznaniowych oraz kremacje. Nasza sala pożegnań to miejsce, gdzie w spokoju i zadumie można pożegnać bliską osobę. Dysponujemy również własną nowoczesną chłodnią, zapewniającą bezpieczne i godne przechowywanie ciała osoby zmarłej.

Nasze usługi są dostępne w różnych lokalizacjach, w tym na cmentarzach Północnym, Bródnowskim, Cywilnym Powązkach oraz w Ochocie. Nasza firma jest do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę. Nasze numery telefonów: 22 499 46 64 oraz 660 950 600 umożliwiają szybki kontakt z nami.

Zaufaj naszej wiedzy, doświadczeniu oraz profesjonalizmowi. Zapewnimy Ci pełną i godną organizację pogrzebu Twojej bliskiej osoby. Jesteśmy przy Tobie w trudnej chwili. Jesteśmy gotowi do udzielania pomocy i wsparcia. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług pogrzebowych. Dbamy o wszystkie szczegóły, abyście Państwo mogli zająć się żałobą w spokoju i zadumie.

Od czego zacząć załatwianie pogrzebu?

Komornik sądowy Poznań