telefony całodobowe:
 660 950 600
 22 499 46 64

Załatwienie pogrzebu krok po kroku

Załatwienie pogrzebu krok po kroku

Firma Terra Levis Mazowieckie Przedsiębiorstwo Usług Pogrzebowych to doświadczony zakład pogrzebowy, który od ponad dwudziestu lat służy pomocą rodzinom, które utraciły swoich bliskich. Dbamy o najwyższą jakość świadczonych usług oraz staramy się pomóc w jak najbardziej bezstresowy sposób w załatwieniu wszelkich formalności pogrzebowych.

Jako dom pogrzebowy oferujemy szeroki zakres usług, m.in. organizujemy pogrzeby różnych obrządków wyznaniowych, kredytujemy pogrzeby w ramach zasiłku ZUS, pomagamy w wyborze miejsca na każdym cmentarzu, organizujemy kremacje. Dysponujemy także własną, nowoczesną chłodnią.

Posiadamy również własną salę pożegnań, gdzie rodzina może w spokoju i zadumie pożegnać bliską osobę. Zapewniamy też całodobowy przewóz zmarłych do chłodni, a także duży wybór urn, trumien, wieńców i wiązanek.

Nasza firma stawia na rzetelność i godność w wykonywaniu usług. Jesteśmy do Państwa dyspozycji o każdej porze dnia i nocy, dzięki całodobowym numerom telefonów: 22 499 46 64 oraz 660 950 600.

Zapraszamy do naszych punktów na Cmentarzu Północnym w Bielanach, Cmentarzu Bródnowskim na Bródnie, na Cmentarzu Cywilnym Powązki oraz na Ochocie. Naszą misją jest wszechstronna pomoc wszystkim, którzy stają w obliczu śmierci osoby bliskiej. Pamiętaj – jesteśmy przy Tobie w tej trudnej chwili. Skorzystaj z naszych usług pogrzebowych, aby w spokoju i z godnością pożegnać swojego bliskiego.

Załatwienie pogrzebu krok po kroku

Rekolekcje uzdrowienia wewnętrznego